Moda w każdym rozmiarze

Moda w każdym rozmiarze

 

Modne ubrania wcale nie kończą się na rozmiarze 42! Obecnie coraz więcej sklepów ma w swojej ofercie również ubrania plus size. Aby cała stylizacja była kompletna, postaw na biżuterię i modne dodatki – legginsy lub rajstopy.

 

Rajstopy plus size to nie tylko klasyczna czerń i beż.

 

Gładkie rajstopy plus size to podstawa garderoby, bez której noszenie spódnic czy sukienek będzie niemożliwe. Nie musisz jednak rezygnować z kolorów czy modnych wzorów. Delikatne kropeczki mają w sobie wiele uroku i mogą być noszone również przez kobiety o pełniejszych kształtach, a pionowe paski wyszczuplą i dodatkowo wydłużą nogi. Wybierając rajstopy plus size możesz zdecydować się na najmodniejsze rozwiązania.

 

Legginsy plus size – wygoda i styl w jednym.

 

Każda z nas może nosić legginsy, niezależnie od rozmiaru – puszyste panie sięgają po legginsy plus size, które również są dostępne w wielu modnych wariantach. Niezależnie do figury pamiętaj, że legginsy i krótkie koszulki to rozwiązanie przede wszystkim na siłownię – na co dzień noś je z dłuższymi swetrami czy tunikami. Legginsy plus size są zwykle specjalnie projektowane w ten sposób, by nieco wyszczuplić sylwetkę.

A może modele wyszczuplające?

 

Wyszczuplające legginsy czy rajstopy to sprytny sposób na poprawę sylwetki. Zakładając je możesz nieco spłaszczyć brzuszek, wyszczuplić łydki i uda oraz podkreślić pośladki. Modelujące rajstopy i legginsy zostały wykonane z nowoczesnych materiałów i przy zastosowaniu specjalistycznych technologii, dzięki czemu pozostają wygodne, a jednocześnie poprawiają w widoczny sposób figurę. Wybierz wyszczuplające propozycje wtedy, gdy zależy Ci na nienagannym wyglądzie.

 

Wybieraj odpowiedni rozmiar.

 

Bardzo często panie popełniają błąd i sięgają po zbyt małe rajstopy lub legginsy. Pozornie poprawia to samopoczucie, bo zamiast modelu plus size możesz zdecydować się na powszechną rozmiarówkę – niestety, nie będą się one odpowiednio układały. Rajstopy plus size oraz legginsy są obecnie dostępne w wielu wariantach, dlatego nie musisz rezygnować z modnego wyglądu na rzecz rozmiarów.

Dodaj komentarz