Bielizna wyszczuplajaca – tajna kobieca broń (nie tylko o rajstopach)

Bielizna wyszczuplająca – tajna kobieca broń

 

Twoja figura nie jest idealna? Mało która kobieta jest w stu procentach zadowolona ze swojej sylwetki. Na co dzień staramy się maskować niedoskonałości strojem, jednak na specjalne okazje każda z nas chciałaby wyglądać olśniewająco. Możesz intensywnie trenować, przejść na dietę lub… skorzystać z kilku kobiecych sztuczek.

 

Rajstopy wyszczuplające poprawią mankamenty figury.

 

Jeśli przed ważnym wieczornym wyjściem zauważasz, że gdzieniegdzie sukienka nie układa się tak, jak powinna – rajstopy wyszczuplające będą w tej sytuacji ratunkiem. Rajstopy wyszczuplające są wykonane z nowoczesnych materiałów, dzięki czemu podkreślają kształt nóg oraz spłaszczają brzuch. Nie musisz już obawiać się wałeczków pod sukienką – wybierz nowoczesne rajstopy i zamaskuj niedoskonałości.

 

Modelujące rajstopy damskie poprawią kształt pośladków.

 

Modelujące rajstopy damskie są propozycją dla wszystkich pań, które planują założyć obcisłą sukienkę i chcą przy tym wyglądać olśniewająco. Nie każda z nas posiada pupę modelki – wymarzone kształty uzyskuje się poprzez miesiące ciężkich ćwiczeń. Na szczęście rajstopy damskie typu push – up pozwalają na osiągnięcie pewnej poprawy sylwetki. Nie zastąpią ćwiczeń, ale z pewnością pomogą w nagłej sytuacji.

 

Bielizna wyszczuplająca to ratunek przy wąskiej sukience.

 

Pamiętasz Bridget Jones i jej słynne majtki wyszczuplające? Choć wyglądają groteskowo, to jednak potrafią zdziałać cuda, zwłaszcza gdy zauważysz fałdki po przymierzeniu wąskiej spódnicy lub dopasowanej sukienki. Możesz wybrać model z nogawkami, który wyszczupli także uda u biodra lub wysoko zabudowane majtki ukrywające brzuszek.

 

Gorsety wcale nie są średniowiecznym narzędziem tortur!

 

Jeśli do tej pory gorset kojarzył Ci się przede wszystkim ze ściśniętymi ponad miarę kobietami z epoki wiktoriańskiej, pora zweryfikować swoje wiadomości. Nowoczesne gorsety są szyte na miarę i redukują talię, a jednocześnie wcale nie powodują omdleń oraz nie wymagają nadmiernego ściskania. Mają też jedną bardzo ważną zaletę: są niesamowicie seksowne.

 

Dodaj komentarz